Создание горизонтального CSS меню без изображения
КЗ "Красноріченський ліцей"Понеділок, 29.04.2024, 00:41

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Поради психолога | Реєстрація | Вхід
Захист дітей

Меню сайту

Категорії розділу
Статті та нормативні документи [2]
Батькам [13]
Вчителям [8]
Учням [2]

Блог вчителя

Тести до ЗНО

Математика дистанційно

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання

Блог вчителя історії

Соціально-психологічна служба

Дистанційне навчання

Головна » Статті » Батькам

Допомога дитині в кризовій ситуації

Рекомендації для батьків по роботі з дітьми під час кризової ситуації в країні:
1. Менше демонструйте свою тривогу і занепокоєння. Пам”ятайте, що дитина наслідує батьків і цілком може „заразитися” дорослими тривогами. Тому намагайтеся подолати свої страхи і занепокоєння тим, що відбувається в країні.
2. З”ясуйте,що турбує вашу дитину і поділіться з нею своїми переживаннями (тими, які під силу зрозуміти дитині). Давайте дитині можливість виговоритися, адже озвучивши проблему, ви проаналізуєте і знайдете причину і розв”язання.
3. Обмежте перегляд телепередач і контролюйте,що дивиться ваша дитина. Дитина шкільного віку не завжди готова справитися з викликами протистоянь медіапростору і в цьому головний ризик впливу телебачення на дитину.
4. Застосовуйте принцип позитивного мислення. Концентруйте увагу дитини на щасливому і цікавому майбутному.
5. Щоб істотно знизити тривожність дитини забезпечте її реальний успіх у будь-якій діяльності (догляд за кімнатними рослинами, домашніми тваринками і т.д.)
6. Творчість допоможе дитині виразити свої почуття на невербальному рівні.Це терапія малюванням, казкотерапія (дитина має відчути себе сильною), музикотерапія (заспокоює та подавляє негативні емоції), ігротервпія (дитина переступає поріг страху,отримує і поразки і перемоги).
7. Знімайте нервове напруження за допомогою фізичних вправ.Відпочивайте сім”єю. Улаштовуйте прогулянки на свіжому повітрі.
8. Любіть свою дитину і говоріть їй про це, цікавтеся її почуттями. Запевніть її ,що ви завжди поруч і допоможете в кожні життєвій ситуації.
9. Стимулюйте вироблення „позитивних” гормонів організмом за допомогою продуктів харчування. Молоко, курага і банани поновлюють в організмі запаси калію, який першим вичерпується під час стресу. Шоколад посприяє виробленню серотоніну – „гормону щастя”.

Категорія: Батькам | Додав: Ксюша (29.11.2014)
Переглядів: 829 | Теги: кризова ситуація, рекомендації батькам при кризові си, психологічний супровід в кризових с | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наше опитування
З якою метою ви відвідуєте наш сайт?
Всього відповідей: 123

Форма входу

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини osvita.ua

Час життя сайту


Наша адреса: 92913,КЗ "Красноріченський ліцей",кв.Верстатобудівників,5 смт.Красноріченське Кремінського р-ну Луганської обл © 2024
Сайт створено вчителем математики Прошельцовою О.А
Створити безкоштовний сайт на uCoz