![](/_nw/4/67333707.jpg)
Сенс учнівського самоврядування в сучасній демократичній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.
Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність.
Фоторепортаж
4 жовтня в нашому ОНЗ «Красноріченський ЗЗСО I-III ступенів» відбулися вибори Президента шкільного учнівського парламенту. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 8-11 класів, який має авторитет у класі та школі. Активним виборчим правом були наділені учні 5-11 класів.
Свої кандидатури на посаду Президента учнівського парламенту подали пять учнів – Овчаренко Оксана (11 клас), Мозговенко Є. (10 клас), Бєєва Н. (9 клас), Красій Ярослав (8-А клас), Кравець Є. (8-б клас). Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним.
Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування Президентом учнівського парламенту більшістю голосів було обрано учня 8-а классу Красій Ярослав.
Вітаємо новообраного президента з перемогою, бажаємо йому впровадити політику демократичної, нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя школи. |