14:43
Майбутнє спорту зростає в нашій школі!

Промайнули зимові канікули...

Кожен обрав для себе той відпочинок, якого жадав. І лише вихованці секції дзюдо-сумо разом зі своїм тренером Ткачовим В.І. наполегливо працювали, проводячи напружені тренування, готуючись до нових рекордів.

2018 рік був вдалим для наших спортсменів, починаючи від регіонального і закінчуючи міжнародним рівнями. Останнім акордом в низці перемог став день 23 грудня 2018 року, коли в місті Харків відбувся міжнародний турнір по сумо серед юнаків, дівчат та дорослих, який зібрав 300 спортсменів. На турнірі були представники таких країн як Польща, Киргизія, Азербайджан, Литва.

Україну представляли борці Харківської, Полтавської, Сумської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та інших областей. Луганську область представляли борці Красноріченської громади, учні КУ «Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» (директор Чекмарьова Л. В.).

Пам'ятні фото-2018

Результати вражають:

• У ваговій категорії до 20 кг дебютував Кучма Давид і зайняв ІІІ місце, вперше зійшовши на п’єдестал пошани на такому престижному турнірі.
  • У ваговій категорії до 28 кг Севостьянов Андрій здобув в напружених сутичках ІІ місце.
  • Серед дівчат в категорії до 28 кг Пістра Софія стала першою.
  • До 32 кг Пістрий Ярослав здолав іменитих суперників і зайняв І місце, Білоіваненко Артем став другим, а Горєвалов Олександр зайняв V місце.
  • Серед дівчат у вазі до 32 кг Іванюк Крістіна зайняла ІІ місце.
  • До 40 кілограм Крицька Валерія зайняла ІІ місце.
  • У  вазі до 50 кг Сандул Софія – ІІІ місце.
  • Серед юнаків Задирака Олександр у вазі до 55 кг ступив на І сходинку п’єдесталу, а Чайка Іван - на ІІІ сходинку.
  • Шевченко Олексій у вазі до 75 кг в дуже складних поєдинках з іменитими суперниками зайняв І місце.

Ці змагання в завершенні 2018 року стали підсумком в роботі спортсменів і тренера.

В наступному році в календарі змагань по сумо є міжнародний турнір в Угорщині та в Естонії. Для виступу наших борців на таких престижних турнірах просимо відгукнутися небайдужих чуйних спонсорів.