Соціально-психологічна служба

Головна » 2019 » Січень » 15 » В новий рік — з новими спортивними досягненнями
17:11
В новий рік — з новими спортивними досягненнями

11.01.2019 року в м. Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області по боротьбі самбо серед юнаків старшого віку. Також паралельно з чемпіонатом області пройшов чемпіонат області по бойовому самбо серед юнаків старшого віку і відкритий чемпіонат міста.

На цих чемпіонатах були представлені борці міста Сєвєродонецька, Рубіжне, Сватово – більш  ніж 100 учасників змагань.

В  чемпіонаті області по спортивному самбо серед старших юнаків у вазі до 70 кг Шевченко Олексій став бронзовим призером. В чемпіонаті області по бойовому самбо в цій же категорії він вперше прийняв участь і став срібним призером.

Свої перші старти в новому році юні борці почали з таких досягнень: Пістра Софія - в вазі до 25 кг піднялась на ІІ сходинку п’єдесталу, Іванюк Кристина в вазі до 27кг зайняла І місце.

Серед юнаків в вазі до 32 кг І місце виборов в нелегких для себе поєдинках Білоіваненко Артем. Пістрий Ярослав у новій категорії до 35 кг став другим. Севостьянов Андрій в дуже складних сутичках з досвідченими суперниками в вазі до 29 кг став третім. Горєвалов Олександр в ваговій категорії до 32 кг також показав свої бійцівські якості, також став бронзовим призером чемпіонату міста Лисичанська.

Поздоровляємо переможців та призерів чемпіонатів по самбо в новому році з перемогами. Бажаємо нових досягнень в навчанні та в спорті.